Aktuality

Rekonstrukce v muzeu

Vážení návštěvníci,

v tuto chvíli probíhá v muzeu i na webových stránkách rekonstrukce.

Věříme, že se na Vás budeme moct opět těšit 1.7.2021 – ať už osobně či jen virtuálně.

Přejeme Vám příjemné dny.

 

 

 

 

nav-icon-hover

Nabízíme večerní prohlídku muzea s osvětelním jednotlivých exponátů ( plápolající oheň ve skále, svítící mamutí oči, mamutík v mlhavém oparu, nasvícení geologického naleziště atd) s ukázkou audiovizuálních projevů pravěkých zvířat. Pro mateřské a základní školy či jednotlivé skupiny je připravena možnost i přenocování v prostorách muzea s touto ukázkou včetně promítnutí zfilmováného románu od Eduarda Štorcha a dětských pohádek na dobrou noc.

Z provozních a technických důvodů již není možné v muzeu přenocovat.

nav-icon-hover

Milí obdivovatelé a příznivci našeho muzea, návštěvníci a milovníci příběhů o mamutech..Velmi nerad Vám oznamuji, že jsem dnes ukončil svou činnost v muzeu, které jsem navrhl, z větší části s kamarády vybudoval a měl jsem tu čest 5 let vykonávat funkci ředitele. Za tu dobu si myslím, že se nám podařilo muzeum oživit, zviditelnit, navázat nové kontakty, doplňovat zajímavými artefakty a přispět tím k novým informacím pro naše návštěvníky, kterých každou novou sezonou přibývá. Samozřejmě se vyskytlo i několik chyb,které mě vedly k jejich nápravě a odstranění – ale kdo nic nedělá, ten nic nezkazí…. Věřím, že můj budoucí nástupce bude mít také znalosti, sílu, chuť, zručnost a náladu obětovat volný čas k realizaci svých snů, které snad povedou ke zlepšení a dalšímu zviditelnění muzea, které si v Lobči přál samotný Štorch a já.. K tomu všemu přeji Muzeu hodně štěstí.Velice mě to mrzí.Vám všem díky za podporu.
Luděk Dohnalík.

3. prosince. 2015

nav-icon-hoverPřipravujeme sběr pazourků pro letošní rok

pazourky 2015

 

Vážení návštěvníci, na pátek 29. května pro Vás připravujeme ve spolupráci s Regionálním muzeem Mělník oblíbenou Muzejní noc. Prostory našeho muzea budou pro veřejnost otevřeny do 23 hodin. Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vaši návštěvu.

nav-icon-hover

V pondělí 6.4.2015 na Velikonoce má Muzeum Eduarda Štorcha otevřeno v době od 10-16 hodin

 

nav-icon-hover

Připravujeme sběr pazourků, který se uskuteční v sobotu 20.září od 13:00

Sraz účastníků ve 13 hodin u místní sokolovny.Těšíme se na Vás.
 
 
pazouzrky
 

nav-icon-hover Připravovaná akce – Můzejní noc v pátek 16. května máme pro Vás speciální otevírací dobu od 16:00 – 24:00

muzejninoc

nav-icon-hover Sběr pazourků – zveme vás na akci sběru pazourků do okolí Muzea Eduarda Štorcha

pazourky2013